O Nas

Wytwarzamy jakość aby odnosić sukces...

Firma AM-PUR, mieszcząca się w Swojczanach, koło Krakowa, specjalizuje się w wykonaniu nowoczesnych, trwałych termoizolacji oraz hydroizolacji w technologii natrysku pianki poliuretanowej. Wykonujemy skuteczne ocieplenie pianką, magazynów, chłodni, kurników, przechowalni, oraz wszelakich konstrukcji stalowych, betonowych czy drewnianych.

Zapewniamy wysoką jakość usług oraz gwarancję rzetelnie wykonanych prac. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu i komponentów renomowanych marek, przeznaczonych do wykonania izolacji natryskowej. Stale udoskonalamy wykorzystywane technologie oraz podnosimy nasze kwalifikacje, poprzez uczestnictwo w branżowych szkoleniach.

Zaczęło się od fascynacji technologią i jej postępem, a przecież ma już ona swoją historię. Powstał więc pomysł, aby produkować nowoczesne, trwałe i ekologiczne izolacje, dzięki którym inwestorzy pozbędą się wielu problemów w budownictwie i przemyśle. Technologia przekonała nas także dlatego, że jest bardzo trwała i stabilna w czasie, dzięki czemu pozwoli bardzo znacznie wydłużyć czas między remontami i zaoszczędzić dzięki temu znaczne sumy. Z naszej perspektywy miało to duży sens, gdyż w dzisiejszych czasach ludzie mają dużą wiedzę i buduje się stosując rozsądne rozwiązania.

 


Po tych wszystkich przemyśleniach zapadła decyzja, aby zakupić sprzęt wysokiej klasy. Zanim jednak do tego doszło, uczestniczyliśmy w szkoleniach teoretycznych, a potem praktycznych, prowadzonych przez wyspecjalizowanego dystrybutora maszyn. W czasie naszej działalności nakładaliśmy izolacje od różnych producentów. Pozwoliło nam to przetestować je pod kontem jakościowym i wybrać te najlepsze, aby nie mieć problemów reklamacyjnych. Przez ten czas wyprodukowaliśmy około 150 ton izolacji piankowych. Poddasza, fundamenty, kurniki czy przechowalnie to dla nas standard. Większymi wyzwaniami były izolacje przy zabezpieczeniach alpinistycznych, duże komory z atmosferą kontrolowaną, czy nawet napowietrzne kanały wentylacyjne na kopalni, lecz ciągle doskonalimy swoje umiejętności. Ponadto naszym priorytetem jest proponowanie markowych surowców które gwarantują zadowolenie klientów, a dzięki temu odnosimy sukces.

Izolacjami natryskowymi zajmujemy się od 7 lat.

STRONA GŁÓWNA

O NAS

NASZA OFERTA

GALERIA

KONTAKT

Adam Misiek | Tel. 694-186-050

RedProjekt © 2019 | Wszelkie prawa zastrzeżone